Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Osztalyozo vizsga elott...

Osztalyozo vizsga elott mennyi idovel kell ertesiteni a diakot?

Figyelt kérdés
Szaisztok! Elso felevben eleg sokat hianyoztam egeszsegugyi okok miatt de nincs meg a 250hianyzasom. felevkor is osztalyozovizsgat kelett tennem (hiaba alltam 4esre nem volt meg az elegendo jegyem) de most ev vegen tobb mint 4 jegyem van. Nagyjabol 3 honapja azt mondta a tanarno akinek enyhen szolva nem vagyok a kedvence hogy ev vegen is mindenkeppen osztalyozo vizsgat kell tennem. Azota hiaba kerdezem hogy ez pontosan mikor is lesz nem kapok valaszt. Tehat most hogy van egy het az iskolabol, ilyenkor meg levizsgaztathat? Ugy tudom van valamilyen szabaly mint pl a temazaroknal is de nyilvan egy vizsga nagyobb hordereju azert, hogy megadott idon belul tajekoztatni kell a diakot. Elore is koszonom a valaszokat. :)

2019. jún. 10. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az osztályozó vizsgák nyáron vannak. Vagy is nalunk mindig augusztusban voltak.
2019. jún. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 En ugytudom hogy a mi iskolankban meg a tanev ideje alatt vannak de lehet hogy igazad van.
2019. jún. 10. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!