Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kármán Tódor Kollégiumba BME...

Kármán Tódor Kollégiumba BME TTK matematika szakon mekkora eséllyel vesznek fel 476 ponttal első évben?

Figyelt kérdés
Nyilván még semmi sem biztos, csak az esélyekre vagyok kíváncsi. (szociális alapon nem valószínű, hogy lenne pontom).

2019. jún. 11. 17:38
 1/4 anonim válasza:
Hát teso ezt nem tudja neked senki megmondani..
2019. jún. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Javaslom, ezügyben a TTK hallgatói képviseletnél érdeklődj. Egyébként 476 pont szép eredmény, jó eséllyel bekerülhetsz.Érdemes még utánakérdezni a korábbi éveknek, azok alapján lehet következtetést levonni. De a HÖK-ösök majd tájékoztatnak.
2019. jún. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez egy igen szép eredmény, szerintem jó esélyekkel indulsz, nézd meg, hogy tavaly mennyi volt a pontszám, abból kb. tudsz következtetni.
2019. jún. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szép eredmény, de szerintem te is tudod, hogy sok értelme nincs a kérdésnek. Őszintén 476 ponttal tanulmányi alapon kit vennének fel ha nem téged? Mennyi kellene ha téged nem vennének fel ennyivel? 480 pont? Szinte 100%-nak mondanám hogy felvesznek.
2019. júl. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!