Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

2-es átlag alatt mennyi az esélye, hogy nem buktatnak meg?

Elég rosszul állok matekból, 1,6-7 re. Mennyi az esélye annak hogy átengednek és nem kell pótvizsgáznom? Nálam csak a matek a gáz, a főtantárgyakból 5-ös vagyok

Keress kérdéseket hasonló témákban: matematika, pótvizsga, bukás, átlag, iskola, középiskola

jún. 7. 13:33  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3 4 5 6
Kb 0,782471 százalék. Remélem érted.

A válasz 14%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/60Időpont jún. 7. 13:41 Privát üzenet

Tanártól függ.

Még van egy hét a suliból. Kérdezd meg tőle, mit tehetsz annak érdekében, hogy megkapd a kettest. Ha rendes, ad valami gagyi feladatot, amivel tutira átmész.

A válasz 31%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/60Időpont jún. 7. 13:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem. 1 nap lenne mert hétfőn ünnep, kedden nincs matekórám, szerdán meg a 8. a metek és 11-ig le kell zárni a jegyeket. Így mondhatni ma megvolt az utolsó matek órám

# 3/60Időpont jún. 7. 13:55 Privát üzenet
Hányadikos vagy?

A válasz 60%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/60Időpont jún. 7. 14:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

9

# 5/60Időpont jún. 7. 14:03 Privát üzenet

Akkor menj oda hozzá matekórán kívül, úgy kérdezd meg tőle, mit tehetnél a kettesért.

Az én lányom mindig ezt csinálta, ha jobb jegyet akart. Mindig megkapta a jobbat.

A válasz 29%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/60Időpont jún. 7. 14:08 Privát üzenet
Szinte kizárt. De ha már nem lesz órátok, nem zárta le a jegyeket?

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/60Időpont jún. 7. 14:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem. És ha lezárta sem mondaná el.

# 8/60Időpont jún. 7. 14:14 Privát üzenet

Éves értékelés van. Nem utolsó napi.

Aki eközben is törekszik, annak adok lehetőséget. Aki utolsó héten is csak pénteken törődik ezzel, az csak fél vállalni a következményeket, de nem akar változni, nem akar változtatni. Mindegy milyen tárgyról van szó.

Nyáron is lehet tanulni. 3-5 év múlva a gyárba is kell munkás. Ha neked az tetszik, folytassad, amit most csinálsz. Ha többet akarsz ennél, tanulj évközben.

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/60Időpont jún. 7. 14:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én mindig tanultam, csak tudjátok mi a legnagyobb probléma? Hogy 8 év alatt szinte 0 matekot tanultunk. És mivel hiányoznak az alapok (egy nyomorult elsőfokú egyenletet is nehezen oldok meg) így nyilvánvalóan nem fog menni a dolgozatban sem. Milyen gyári munkásról beszélsz Te? Én nem fogok erre a szintre süllyedni, nekem lesz normális állásom nem fogok Én robotolni!

# 10/60Időpont jún. 7. 14:23 Privát üzenet
1 2 3 4 5 6

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szakgimiben 4-es átlag jónak számít?
3,8-as átlag gimiben?
Hányas átlagnak kell lennie az egyetemen, hogy megmaradjon az állami támogatottság?
Mi a véleményetek ezekről a gimnáziumokról? , (Petőfi, Weöres, Kölcsey, Arany, BP) ( (javasolvatok gimiket) )
Milyen átlaggal sorolnak át?
Emelt kémia szóbeli átlag pontok?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!