Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Tóth Árpád Gimnázium haladó...

A Tóth Árpád Gimnázium haladó angol nyelvi előkészítő szakáról valaki tud véleményt mondani?

Figyelt kérdés
Érdemes oda menni? Középfokú nyelvvizsga megszerzése után is be lehet írni? Valaki tudna mesélni aki esetleg ide jár/járt?:)

2019. jún. 11. 18:24
 1/3 anonim válasza:

heló! nem olyan menő suli, mint ahogy az a youtubon lévő TÁGos videó mondja:]

vannak gagyi tanárok, vannak menő tanárok, el lehet viselni.

Maga hogy milyen a suli hogy érzed magad, az rajtad múlik, mivel sok anyag van, és ha csak tanulsz meg tanulsz és csak arra koncentrálsz(magyarul stréberkedsz) akkor felesleges ide jönni, ezt meg lehet tenni bárhol. Sok ilyen van itt is. Ide mindig azt mondom, hogy az jöjjön aki logikusan tud gondolkodni, szeret tanulni olyan értelemben hogy szívesen tanul új dolgokat, érdekli sok tudomány, nyelv meg hasonlók stb.

a suli modern nagyon jo, de a vezetőség egy ****. Nem lehet véleményed, elküldenek a francba, Ki kell állni magadért, mert sok tanár lehúz meg le akar törni, de nem szabad hagyni ez a legfontosabb.

remélem azt tudod majd hogy a nyelvi előkészítő tagozat nem egyenlő a nyelvi tagozattal :) en is angolon vagyok, de az angolban nem sokat fejlődtem, inkább a masodik idegen nyelvem az amit erősebb lett és egy szintbe hoztam az angollal.

2019. jún. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösziii a válaszodat, majd gondolkozom azon amit mondtal:)
2019. jún. 27. 13:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a suli közössége, és sok lehetőség van külföldi tanulásra is, ami ha nyekes vagy elég nagy pozitívum. Tényleg van néhány rossz tanár, de mindenhol vannak, és azért szerintem a nagyrészük rendes, szakmailag felkészült

Az előző válaszoló nem tudom mire gondolt annál, hogy nem olyan menő suli, mint látszik a videóban, de ha tényleg részt veszel az iskola életében, akkor jól érzed magad, mert elég sok program van, közösségi, és tanulmányi is.

2019. nov. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!