Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen sokadik vizsga után...

Egyetemen sokadik vizsga után mi segít?

Figyelt kérdés

Van egy tantárgy amiből egész félévben szívtam, hiába tanultam rengeteget, mégsem sikerült megcsinálnom a feladatokat jól a zh-n, mégha itthon ment is előtte...aztán egyre rosszabb lett a hozzáállásom, mert már nem is hittem abban hogy tudni fogom, és hát így is lett. Mentem vizsgázni, de megbuktam úgy, hogy azt éreztem mindent megtettem. Nemsokára megyek megint, de konkrétan már el sem tudom képzelni, hogy sikerülhet. Nem a tudásommal van probléma, nem csak mondom, hogy tanulok, tényleg így van, de már attól is parázok, ha a vizsgára gondolok mert konkrét kudarcnak fogom fel. Nagyon félek a csalódástól, meg attól hogy "csak nekem nem sikerül". A multkorin a 80-90% megbukott, mégis úgy érzem én vagyok csak ennyire béna.

Gondolom ehhez hozzá kell szokni vagy valami, nektek mi vált be? Ez az első évem...



2019. jún. 11. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Van ilyen, hogy nem sikerül. Majd sikerül legközelebb vagy következő félévben. Nem te vagy az egyetlen akinek nem sikerülnek a tárgyak. Ez ilyen.
2019. jún. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan higgadj le fontos lenne hogy fejben legyél ott mert sokkal tobbet jelent mindennel. Próbálj lazítani és nyugodtan gondolkodni.
2019. jún. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!