Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Diákok! Ti melyik nap mentek...

Diákok! Ti melyik nap mentek utoljára suliba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Miket csináltok már az utolsó napokban? Van még tanítás vagy már nincs? Mióta? Felszerelést visztek? Milyenek lesznek a jegyeitek? Mi lesz az első dolgotok ha megkezdődik a nyáriszünet? Terveztek menni nyaralni? Ha igen, hova?

Minden érdekel evvel a témával kapcsolatban. Meséljetek!

A válaszokat előre is köszi! :)



2019. jún. 13. 06:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Pénteken.

Semmit sem csinálunk. A legtöbb tanár az enaplót bűvöli, mi meg nézünk ki a fejünkből. Fakton tanulunk rendesen.

Full ötös vagyok, keményen megdolgoztam érte (és a legszomorúbb, hogy majdnem tesiből bszott ki velem a tanár).

Első dolgom lesz tételt magolni, mert 24-én szóbeli érettségi (előrehozott).

Júliusban barátokkal Horvátországba megyünk. Szülőkkel még nem tudom hova.

2019. jún. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi ezen a héten megyünk, de diákhét van. A tanítás múlt héten véget ért, le is zártak minket, max egy-két vitás esetet nem. Általában délig tartó programok vannak: alternatív előadások, sportversenyek, de persze akinek javítani kell ebből-abból, annak még arra is van lehetősége. Pénteken végzünk, aznap mozi az egész sulinak, és utána go haza!


Ha elkezdődik a szünet, először is ráállok a későn fekszem - későn kelek rendszerre, mert nekem az természetes. Utána kimegyek a strandra, az a nyárnyitó.

A nyári program Balaton, egy hétig. Azon kívül barátokkal ide-oda, fagyi, bringa.


Neked hogy fog telni?

2019. jún. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi a válaszokat! Nekem ma még 10-től lesz egy töri vizsgám, mert magántanuló vagyok. De szerencsére ez az utolsó. Az angol, német, számtek, földrajz, irodalom, nyelvtan, kémia, fizika már meg volt. Nagyjából mindegyik OK kategóriás lett. Ha ma délutántól megkezdődik a nyáriszünet akkor azonnal elpakolom a könyveim, és leülök a gép elé kockulni xd

Majd apukámmal fogunk menni gyakran biciklizni, meg lehet nyaralni külföldre, de még nem biztos. Anyával tervezünk lemenni pár napot a Balatonra a kutyusunkkal. Jah meg persze rám is igaz lesz a későn fekszek, későn kelek szituáció.

Szurkoljatok nekem a mai vizsgán! ><

2019. jún. 13. 07:41
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Drukkoltam.

Majd írd meg, hogy sikerült.

2019. jún. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Minden rendben ment! :D VÉGRE NYÁRISZÜNET!!!
2019. jún. 13. 13:51
 6/9 anonim válasza:
100%
Filmet néztünk, beszélgettünk, kimentünk a ligetbe játszani, meg a mi sulinkban van egy PBB nevezetű focikupa, és annak a döntőit néztük, ma meg az utolsó napon (14, csütörtök) a mi fürdeni, az alsósok meg a suliban foglalkozásokon vettek rész. Nincs tanítás 7. óta, mert akkkr volt a tanévzáró értekezlet. Csak tolltartót viszünk a kaján, vizen, esetleg játékon telefonon pénzen kívül. Elvileg kitűnő leszek. Holnap már évzáró, ezért az évzáróra menetel lesz az első dolgom a nyári szünetben. Megyünk a KIHAGYHATATLAN Balcsira, Zalakarosra, Mogyoródra (Forma1, aquapark) Erdélybe a barátainkhoz, meg valahova külföldre.
2019. jún. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na az jó! Mindenkinek nagyon jó terveik vannak! :)
2019. jún. 13. 16:29
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok a vizsgához. Jó nyári pihenést mindenkinek!
2019. jún. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Viszont kívánom!
2019. jún. 14. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!