Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Önköltséges képzésről hogy...

Önköltséges képzésről hogy lehetséges átjutni államilag támogatott képzésre?

Figyelt kérdés
Nem sikerült a felvételim.De augusztusban szeretnék pótfelvételizni,akkor gondolom megpróbálhatom mégegyszer.Viszont ott már csak fizetősre lehet bejutni.De úgy tudom lehetséges késöbb átsorolni államira.

2019. jún. 14. 23:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Válasz a #10-es kérdezői kommentre: félreértettél, én nem keresztféléves felvételit javasoltam, hanem azt, hogy jövő februárban add be ugyanoda államira a jelentkezésedet, ahol most szeptembertől költségtérítésesen egy évet tanulsz, s így ha felvesznek, jövő év szeptembertől már másodévesként államin folytathatod. Ez az legígéretesebb módszer, mert ahogy írtam, sajnos van esélye annak, hogy akármilyen jól tanulsz, nem vesznek át államira, ha a többi államis közül senki sem tanul nagyon rosszul.
2019. jún. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!