Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » NKE RTK-n ha nem sikerült a...

NKE RTK-n ha nem sikerült a felvételim (megbuktam a pszicho teszten), pótfelvételin próbálkozhatnéj újra?

Figyelt kérdés
A biztonsági szakirányon tavaly hirdettek meg pótfelvételit

2019. jún. 15. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyszer lehet fellebbezni. Ezt megtetted?
2019. jún. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Persze.Nem sikerült a másodfokú sem.Azt mondták,hogy ehhez a szakmához dominánsnak kéne lénni,belőlem meg hiányzik a dominancia.

Tehát megbuktam.De ha szerencsém,lesz pótfelvételi augusztusban és ott megpróbálnám mégegyszer.Tavaly volt pótfelvételi,igaz egyedül csak a biztonságira.

2019. jún. 15. 19:30
 3/8 anonim ***** válasza:

1. Ha elutasítottak, kizárt,augusztusban alkalmas lennél.


2. A pótfelvételik önköltségesek, ezt ugye tudod?

2019. jún. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De meg akarom próbálni mégegyszer.

Tudom,bevállalnám a fizetőset is,max veszek fel rá hitelt.Ide akarok jönni mindenképpen.

2019. jún. 15. 20:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak ezt jelölted meg? Mert pótfelvételin csak akkor vehetsz részt, ha 1. nem jelentkeztél idén sehová 2. nem vettek fel sehováá.
2019. jún. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Még az NKE ÁKK-n jelöltem meg a közigazgatás szervezöt

De szerintem oda nem lesz meg a pontom

2019. jún. 15. 22:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi lett végül is?
2019. szept. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Felvettek az ÁKK-ra épp elértem a ponthatárt.Ide járok most
2019. szept. 20. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!