Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mennyi pont kell...

Szerintetek mennyi pont kell idén a győri és a debreceni egyetemre gyógypedagógiai szakra levelezőn?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a jelentkezők eredményei alapján lesznek a ponthatárok de kb mi a tipp? Milyen pontokra lehet számítani várhatóan?

2019. jún. 16. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én debrecenre 320-330 körül tippelek
2019. jún. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 370-380 pont a tippem Debrecenre.
2019. júl. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem az Debrecenbe nagyon sok az majdnem az ELTE pesti illetve nyíregyházi karának a ponthatára. :) szerintem annyit nem fog emelkedni főleg h idén kevesebben is jelölték meg, bár jobb érettségi eredmények születtek. Levelezőn nagyobb szokott lenni ott mint nappali de én nem tartom reálisnak hogy olyan magas legyen, remélem igazam is lesz. De a választ köszönöm ment a zöld!
2019. júl. 23. 18:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Így van!

Nagyon mellélõttem. :D

2019. júl. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!