Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szóbeli vizsgán van olyan aki...

Szóbeli vizsgán van olyan aki járkál a padok között és ellenőrzi például a függvénytáblázatot?

Figyelt kérdés

Nálunk úgy lesz(Nem tudom más iskolában, hogy szokott lenni), hogy egyszerre többen leszünk bent, bent lesz minden tanár, és mindig 1 ember felel, amíg az az egy felel, a többi más tárgyból kihúzza a tételt és beül hátra kidolgozni azt. Szóval az asztalnál fognak ülni vagy 12-en plusz lesz egy másik ember aki ellenőrzi, hogy honnan írunk vagy hogy nem-e beszélgetünk egymással, vagy hogy fog ez menni?

Nagyon félek, és fokozná a stresszt az, ha szokás szerint felém állna valami roha dék és végig bámulná, hogy honnan és mit írok, mert 4 évig ez ment.


2019. jún. 17. 18:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha számít valamit, akkor középszintről van szó.
2019. jún. 17. 18:54
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem saját, hanem iskolai, előre odakészített függvénytáblát/atlaszt/szöveggyűjteményt fogsz használni, tehát értelmetlen nézegetni. Messziről néha rátok pillantanak, de nem fognak az arcodba állni.
2019. jún. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Saját függvénytáblázatot fogok használni, egyedül emelt matekon kell az iskola által elkészített használni, megkérdeztem a tanáromat.
2019. jún. 17. 18:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Az azért elég furcsa, hogy engednek bevinni külső függvénytáblázatot! Elvileg csak ottani, akkor kiosztottat lehetne használni.
2019. jún. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig ez nem törvényes, mert közepen is nekik kellene adniuk.
2019. jún. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt a bámulást én se szeretem. Egyetemen egy zh-n a tanár rendesen megállt felettem és tökre zavart. Addig írtam, aztán amíg ott állt egyszerűen nem bírtam másra koncentrálni, végül megszólalt, hogy: "Megállt a tudomány." Tuti azt hitte, csalok. :D


Viszont a legális puskákat nem te viszed, majd ott osztogatják a lelkes tanárok, akik amúgy csak ülnek, szerintem elég furcsa lenne, ha beállnának középre. Nekünk legalábbis 4 asztal volt, ahol dolgozhattuk a tételt, a vizsgabizottság asztala meg L alakú volt, szóval nem lett volna hely arra, hogy a tanár odamenjen valaki fölé.

2019. jún. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszerre 5-6 ember szokott bent lenni, a tantárgyak számától függően, többnek nincs értelme egyszerre bent lennie. Csak az iskola által biztosított, és előzetesen a bizottság által átnézett könyvek/atlaszok használhatóak, ha nem így van, akkor az nem szabályos, de ezt még egy huszadrangú falusi gimiben sem szokták elkövetni. Az éppen felelőt leszámítva csend van a teremben, és elég messze ültetik a diákokat ahhoz, hogy "ne zavarják egymást a felkészülésben", külön tanár nem szokott lenni, aki a félkészülőket figyeli, mivel felesleges. A bizottság azon tagjai, akik épp nem feleltetnek, ráérnek oda-oda pillantani az asztaluktól a félkészülőkre, de járkálni nem szoktak.
2019. jún. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!