Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kovács Pál gimnázium Zrínyi...

Kovács Pál gimnázium Zrínyi Miklós gimnázium vélemény?

Figyelt kérdés
2019. jún. 17. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg a Budai Középiskola
2019. júl. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sweete02 válasza:
Kovács Pál volt diákja vagyok nem ajánlom semmiképpen sem ha szeretnéd a saját és szüleid idegallapotat megóvni. Zrínyi elmegy ha nem zavar hogy mindenféle gyerekkel talalkozol ott a budai pedig sznob község de nagyon jo iskola .
2019. júl. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia! Gondolom már nem aktuális a kérdés, de hátha másnak tudok segíteni még.

2019 óta járok a Kovács Pálba alapvetően elsőre egy nem túl jó iskolának tűnik, viszont ha egy jó osztályba kerülsz jól összeválogatott tanárokkal akkor a négy éved egy paradicsom lesz, de akkor miért bukik meg a torténet?

Egyszerűen biztosan lesz egy olyan tanár aki tönkre tesz mindent!

Énis sajnos emiatt vagyok bajba mivel van egy tanár aki túlságosan is komolyan veszi a saját tantárgyat, emiatt nem biztos, hogy itt maradok.

Én normál tagozatra jelentkeztem, végül bekerültem az élsportolók közé, ami az elején rossz volt de aztán rájöttem, hogy itt sokkal jobb.

Azért mert sport suli nem sok minden különbözet van, annyi, hogy van egy sportág ismeretes óra egy héten.

Alapvetően azon egy tanáron kívül mindegyiket szeretem!

Az osztályom is nagyon jó!

Ha érdekelnek még valakit részletek szívesen mesélek.

2020. nov. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!