Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szegedi Radnóti Miklós Gimnázi...

Szegedi Radnóti Miklós Gimnázium humán szakára lennék kíváncsi. Mégis milyen itt tanulni?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy milyen itt tanulni... sokan mondják, hogy nagy a hajtás és hogy ki kell tanulni a belünket is és hogy nagyon nagy az elvárás... Ez tényleg így van? Szabadidő kb menyi marad? Az osztályközösség milyen? És a tanárok rendesek? Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!

2016. szept. 18. 12:48
 1/3 anonim válasza:
En bioszos vagyok es nehez elegge de meg kell szokni. Szabadidore ne sokra szamits persze idovel hozzaszoksz es igy tobb idod lesz. Az osztalykozossegek baromi jok en imadom az osztalytarsaimat es az evfolyamtarsaimat.A tanarok nagyon jok szoval ha tanulni szeretnel akkor nagyon megeri ide jonni. A humanosoknak egy picivel konnyebb ugy hallottam.
2016. szept. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Sokat segítettél
2016. szept. 29. 17:11
 3/3 anonim válasza:

Nem konnyebb egyaltalan humanon sem, en angolon vagyok, de a ketto eleg kozel van egymashoz.

A hajtas ugyanolyan, mint a real szakokon, ez inkabb csak ilyen iskolan beluli felfogas, hogy a humanosok butabbak, ami a tapasztalataim szerint egyaltalan nem igaz.

Human szakon is, de mas osztalyokban is nagy szerencse kell, hogy azt tudd mondani, hogy nagyon jo tanaraid vannak, kicsit az igazgato is lenezi a humanosokat. Ezzel persze nem akarlak elijeszteni, en nem bantam meg abszolut, annyi, hogy nem annyi segitseget kaptam, mint amire szamitottam, de masutt ennyit sem kapnek...

A beledet azert nem kell kitanulni :D persze legyen onkritikad, mielott ide jossz es gondold at, hogy mennyire tudsz tanulni, mert nyilvan nem csak az ertelmi kepessegeid szamitanak.

Elvarasok vannak boven :DD de ez kicsit ugy van, hogy direkt olyan visszajelzeseket adnak, hogy amit teljesitesz, az nem eleg, azert, hogy jobban osztonozzenek a tanulasra. De nekem napi 2-3 ora tanulas eleg volt eddig egy 4,5-os atlaghoz, persze ez fugg sok korulmenytol.

Az emberek amugy szerintem eleg jo arcok, van persze nehany gyoker, de az mindenutt... Az osztalykozossegek szerintem az osztalyfonoktol fuggnek, a mienk epp nem tud annyira egyben tartani minket, de ez is valtozo, vannak hiresen jo osztalyok is a suliban.

A tanarok alapvetoen rendesek, persze vannak kisebb tudasuak is, de olyanok is, akikkel a sikereik miatt elszaladt a lo, de a tobbseg eleg normalis. Humanoskent viszont ne szamits arra, hogy a real targyakbol kiemelkedo tanarokat fogsz kapni, viszont valoszinuleg eleg jo magyar- es toritanarod lesz (persze ebben is vannak kivetelek)

A human szaknak egyebkent allitolag hatranya az, hogy az osztaly felezve van a spanyolosokkal, ami miatt kevesbe is van egyben az osztaly, meg azert spanyolra nem a legokosabbak mennek, az sokszor a humanosok/angolosok tartalek szakja, keveseknek elsodleges cel.

Szabadidod viszont tenyleg nem sok lesz, nekem van olyan napom, mikor negyed nyolctol negyed otig bent vagyok, de azert ez nem altalanos, plane nem az elso ket evben. De tenyleg lassan abba kellett hagynom minden hobbimat, es nem en vagyok az egyetlen, ugyhogy erre szamits. Persze ha nagyon fontos neked, tudsz majd ra idot szakitani.

Azert szerintem osszessegeben megeri radnotisnak lenni, en nem bantam meg, egy eleg jo altalanos muveltseget ad es a barati tarsasagom 80 szazalekat itt kaptam.

2016. nov. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!