Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a Zrinyi Miklós Gimnázi...

Milyen a Zrinyi Miklós Gimnázium? (10 ker)

Figyelt kérdés
Milyenek a tanárok? AZ osztályközösségek ? A hangulat ? Milyen átlag kell ,hogy felvegyenek ?

2018. okt. 3. 17:06
 1/8 anonim válasza:
100%

Bár én mivel kilencedikes vagyok,csak egy hónapja járok ide sok dolgot még nem tudok mondani,főleg hogy nyek osztályba járok vagyis összesen csak 9 tanár tanít.

A tanárok viszont akiket ismerek nagyon jók,van egy bizonyos elvárási szint amit teljesíteni kell itt a nyeken,de szerintem egyáltalán nem nehéz.

Az osztályközösségek még csak alakulóban vannak,de szerencsére nincs túl sok abberrált gyerek akik ezeket ronthatnàk,szóval nyugodtan következtethetünk arra hogy pár hónap múlva néhány kirándulás elteltével sokkal jobb lesz.

A hangulat általában jó

Azt nem mondanám,hogy a felsőbbévesek segítőkészek,inkább picit lenézőek,de én a barátaimmal nagyon jól elvagyok

Nekem 4,8as átlagom volt nyolcadikban,de úgy tudom már 4,3-4,4 körül felvesznek embereket

Bekerülni pedig egyáltalán nem nehéz!

Sok sikert,várunk a nyíltnapon:)

2018. okt. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi ,hogy ilyen hosszan leírtad :)

A nyíltnapot pedig már nagyon várom

2018. okt. 25. 18:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én oda járok, jelenleg tizedikes vagyok. Engem elég gyenge eredménnyel vettek fel, a központin összesen kb. 40 pontom lett, és 3-4-es tanuló voltam/vagyok. Szóval, ha esetleg nincsenek olyan jó jegyeid, vagy a felvételi nem sikerül jól, akkor is van esélyed ide bekerülni.

És, hogy egy kicsit a suliról is írják: alapvetően jó iskolának tartom, szerintem sok szempontból elég laza.

Szünetekben ki lehet menni az épületből cigizni/boltba/ahová csak akarsz menni, csak az ellenőrzőbe be kell íratni a szüleiddel egy rövid szöveget.

Az évnyitóra nem kell ünneplőben menni, illetve úgy vettem észre, hogy a többi ünnepségen sem veszik túl szigorúan az ünneplő viselését: sokan csak egy sima fehér pólóban jöttek, és nem szólt rájuk senki.

Ha az első órát tartó tanár hiányzik, akkor nem kell bemenni első órára, és a tanárok nagy részét meg lehet kérni, hogy esetleg egy-két alkalommal tartsa meg a hiányzó tanár helyett az órát, és hamarabb hazamehessünk vagy később kelljen bejönnünk. Emiatt már volt olyan is, hogy csak 3 óránk volt megtartva egy nap. (De ez természetesen csak alkalmanként van így, ha hiányzik pár tanár, és olyan az osztálynak és a többi tanárnak az órarendje)

A tanárok nagy része egyébként kedves, jól tanít, de természetesen itt is vannak olyanok is, akikkel nem jársz valami jól.

Az osztályközösség pedig tényleg osztályonként változik. A miénk szerintem jó, de ez szerintem csak azon múlik, hogy milyen emberek járnak az adott osztályba.


Ami hátránya az iskolának, hogy elég sokszor van 0. óra. Mikor jelentkeztem, nagyon jól hangzott, hogy az első óra 8.25-kor kezdődik, de sajnos az első nap jött a csalódás, hogy heti 3-szor van 0. óránk is, és az 7.30-kor kezdődik.


Ha esetleg ezeken kívül van még kérdésed, nyugodtan tedd, fel, és ha tudok, mindenképpen válaszolok rá. :)

2018. okt. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi ,hogy válaszóltál :)

Lenne egy kérdésem. Kb az óráknak mikor van vége ?

2018. okt. 27. 08:11
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában 2-3 körül. A 6. órának 13.55-kor van vége, a 7.-nek pedig 14.50-kor. Péntekenként mi, és még jónéhány osztály 13.00-kor végzünk, sőt tavaly a fél osztálynak 11.55-kor vége lett az utolsó órájának.
2018. okt. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Enis ide jarok. Az en velemenyem szerint gyenge iskola, a tanarok (legalabbis akik engem tanitanak) a nagy resze gyerekgyulolo 1-2 jo tanar van de a tobbi..:D En nem ajanlom de majd a nyilt napon ugyis meglatod bar azon mindig megjatszak h milyen jo az iskola ugyebar:)
2018. nov. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tényleg ilyenek a tanárok? :/

Pont ma voltam nyíltnapon. Én csak 1 órára ültembe ,viszont a tanár és az igazgató is nagyon szimpatikus volt.

2018. nov. 7. 12:53
 8/8 anonim válasza:
Nem a legjobbak. Nyiltnapon nekemis szimpatikusak voltak de hat kiderult hogy megsem. De persze ez csak az en velemenyem ha idejossz lehet neked bejon:)
2018. nov. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!