Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti ismertek olyat, hogy...

Ti ismertek olyat, hogy odajárt valakinegyetemre 3 vagy 4 évig, de nem lett diplomája?

Figyelt kérdés

Ha megszakadok sem lesz meg. Még több időt, meg pénzt nem fogok beleáldozni. Már 2 éves és 1,5 éve is ott akartam hagyni, de mindig rábeszélt valaki, hogyha már csak fejezzem be, valamire jó lesz. Nem tudom. Pedig akkor sokkal kevéylsbé lett volna gáz, mert félreválasztottam ezzel, vagyis csak ode vettek fel.

Ahhoz meg már öreg vagyok, hogy valami teljesen nást elkezdjek, meg elege is van ebbőll az egyetemből egy életre.

Az emberek így elfordulnak mellőlem. Nem reklámozom, sőt rájuk hagyom, hogy ugye most végzel. Meg tudták itt a faluban egy lánytól, meg a volt gimis tanáraim és osztálytársaim is képben vannak általa.

Meg most képzeljétek el egy randin, hát 3 évig odajártam, de nem lett meg.

Hát de ez van... Max. valahol veszek egy fiplomát (🤣 vicc) vagy beondom, hogy megvan aztán csá.

Munkaterveim vannak. Ahhoz nem kell diploma, ebben úgysem helyezkednék el soha.


2019. jún. 23. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen szakon vagy?

Egyébként ennyi ésszel nem is csodálom...

2019. jún. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ennyi ésszel? Kitűnő voltam. Hát olyan barátaim kapnak mérnökindiplomát, hpgy egy darab szót nem tud leírni helyesen, plusz az anyja ír meg neki minden e-mailt, de fog kapni papírt.


Ez meg az én tapasztalatom, hogy megvetnrk, meg kinevetnek, beszólnak, ha valahonnan megtudják. Én nem sajnálom a csoporttársaimtól sem, ha sikerül nekik, velük örülök, ha végeznek majd. Semmi irígység nincs bennem.


A szakot leírtam privátban.

2019. jún. 23. 12:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha kitűnő vagy, akkor miért nem lesz meg a diploma? Ezt nem értem. Mivel van a baj, szakdolgozattal, vagy egy buktatótárggyal? Milyen szak melyik egyetem?
2019. jún. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem itt vagyok kitűnő, hanem általánosban, meg gimnáziumban. Itt pff...

Egy tárggyal, ami 6 féléves és 20 másik épül rá. Szakdolgozat kilát@sban sincs egy újabb képzési időn belül sem.

2019. jún. 23. 14:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyemmeg, szegényke azt hiszi, hogy okos mert szépen megtanulta általánosban az abc-t.
2019. jún. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy ismerősöm 6 éve próbál elvégezni egy három éves képzést..:D viszont szerintem ez halál ciki.

Nem is értem miért menté egyetemre. Ismerned kellett volna azt hogy mennyit vagy képes elsajátítani, amikor jelentkeztél.

2019. júl. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!