Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor frissül a felvi e-felvét...

Mikor frissül a felvi e-felvételi eljárás?

Figyelt kérdés
A napokban derült ki, hogy milyen lett az Emelt érettségim. Az lenne a kérdésem ezt mikor látom majd fenn, frissülve a pontszámaim stb?

2019. jún. 23. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én tavaly július elején láttam, hogy frissült.
2019. jún. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia. Nem tudom, hogy vagy vele. De nekem még minden le van nullázva. A 9-10-11 osztályos bizit még februárban feltöltöttem pedig. Az érettségimnek pedig pénteken lett vége... de még mindig semmi. Holnap töltöm fel a 12. Évvégit.

Neked írt már pontokat ki? Vagy neked is nulla még minden jelentkezésed mellett?

2019. jún. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én nem most érettségiztem először, szóval csak ott van 0 pont, aminek a követelményét idén raktam le. Máshol szerepel pont, ahová megvannak a követelmények tavaly óta.

Akkor nem aggódom, biztos frissül majd idővel. Köszi!

2019. jún. 24. 10:17
 4/4 anonim válasza:
Ezt nagyon jó lenne tudni, mert nekem sem frissült még. Igaz még van idő, de nem értem, hogy miért kell az utolsó pillanatba frissíteniük
2019. júl. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!