Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt angol, B2, pontok?

Emelt angol, B2, pontok?

Figyelt kérdés
Ha emelteztem angolbol, meg is lett a szazalek, de az egyetem nem szamitja az angolt (igy az emeltert jaro 50pontot sem), akkor megkaphatom az emelt angolert jaro B2es nyelvvizsga-pontot? A 28at? Vagy felejtsem el?

2019. jún. 25. 11:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Igen, megkapod
2019. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszt, de ez teljesen biztos? 100%? (Csak azert akarok ennyire biztosra menni, mert konkretan a felvetelim mulik rajta)
2019. jún. 25. 13:07
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
Felvi kalkulátorban megnézheted (kéri a szakot is).
2019. jún. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Pontosan azert nem vqgyok benne biztos, mert ott nem adja meg ra a 28 pontot :D
2019. jún. 25. 15:22
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Más nyelvvizsgad nincs? Mert ugye max 40 pont adható összesen nyelvvizsgákért
2019. jún. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nincs :( Es mas pluszpontom se... tehat konkretan nullan allok :(
2019. jún. 25. 15:55
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

En ugy gondolom meg kell kapnod. A bizonyitvanyban is benne van, hogy az egy B2es nyelvvizsgaval megegyezo okmany. Ilyen esetben az erettsegihez tudod feltolteni az erettsegi bizonyitvanyodat, amely igazolja a nyelvvizsgad megletet es nem a nyelvvizsga reszhez.

Remelem tudtam segiteni!:)

2019. jún. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon remelem igazad van, koszonom ;)
2019. jún. 25. 17:24
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

Szia

Én érdeklődtem már a felvinél többször is, és jár ilyenkor a plusz pont.


"Az érettségi bizonyítvány/tanúsítvány záradékában szereplő nyelvvizsga eredmények is a „Közhiteles nyilvántartásokból származó információk” menüpontban lesznek láthatók."


Ezt írták, illetve hogy nem kell elvileg külön feltölteni. De majd ellenőrizgetem, hogy mikor írja ki a pontom a felvi, és végül számítja-e. Ha nem, akkor majd írok nekik megint, mert azt mondták beszámolják az érettségi tanúsítványos nyelvizsgát is.

2019. jún. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Számít, nekem hozzáadja azt a 28 pontot az emelt angol miatt. Kalkulátornál figyelni kell, hogy külön írd be hogy van nyelvvizsgád, de felvételinél nem kell semmit pluszba feltölteni.
2019. jún. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!