Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felso oktatasi felveteli...

Felso oktatasi felveteli során a felvi.hu-ra fel kell-e toltenem, a frissen szerzett erettsegi tanusitvanyt?

Figyelt kérdés
Szisztok. 2014-ben erettsegiztem, es annak az eredmenyeit a bizonyitvany masolatanak feltoltese nelkul a felvi.hu megszerezte, ahogyan kell. Tehat nem kellett feltoltenem. Ugyanakkor most belugyi rendeszeti ismeretekbol emelt erettsegit tettem. A tanusitvanyt, amit most szereztem fel kell-e toltenem, vagy azt is lekerik majd automatikusan?

2019. jún. 29. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Igen, felkell tölteni. A Dokonentumokhoz kell menned legörgetsz és kiválasztod az érettségi tanúsitványt. Aztán feltöltöd. Kész is! Sok sikert! :)
2019. jún. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%
Te biztos tökéletes vagy... :D Na szerintem meg ez a nevetséges. :)
2019. júl. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Én személyesen is beszéltem a kormányhivatal egyik alkalmazottjával, mert idén tettem emeltet utólag.

Azt mondták, hogy a tanusítványokat 2016 óta nem kell feltölteni, automatikusan megkapja a felvi.

Ettől függetlenül feltöltheted, bajod nem származhat belőle.

2019. júl. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen minden kedves valaszadonak a a produktiv kommentet!


Annak, aki a helyesirasom kritizalta, annyit uzennek, hogy sajnalom, a kerdest septeben tettem fel, es nem ellenoriztem annak helyesseget. Ennek ellenere, nem hiszem, hogy megerdemlem ezt a tiszteletlenseget, mivel 3 idegennyelven beszelek, angolbol felsofuku nyelvvizsgaval rendelkezem. A kedves kommentelot csak sajnalni tudom, hogy annyi elete nincsen, hogy masok verenek szivasaval probal boldogsagra talalni. Az ilyen szerencsetlenek miatt tart itt a tarsadalom. Gratulalok, gondolom te sokra viszed az eletben! ;)

2019. júl. 5. 04:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!