Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem vagyok arra a szakra való...

Nem vagyok arra a szakra való ahova járok?

Figyelt kérdés

Mezőgazdasági mérnök, akik közé járok ők azért mélyen benne vannak a mezőgazdaságban, gazdálkodnak családi gazdaságokban, földjük van, egymással is sokat beszélgetnek erről. Csak én vagyok a szakon szinte, akinek köze nincs az egészhez. A többieknek jobban is mennek a tantárgyak mint nekem így, hogy benne vannak a dologban. Én meg azért jöttem ide, mert ide vettek fel, ezenkívül azért kicsit érdekel a mezőgazdaság, mégha közöm sincs hozzá.

Nem vagyok ide való?


2019. júl. 1. 08:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Még lehet hozzá közöd. :) Neked is lehet földed, dolgozhatsz gazdaságban.

Viszont azt bajnak érzem, hogy csak azért vagy ott, mert "kicsit" érdekel, meg mert oda vettek fel. Ha nem nő meg az érdeklődésed iránta, akkor lehet,hogy nem kéne sokáig szenvedni vele még.

2019. júl. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!