Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SzE mennyire számít jónak...

SzE mennyire számít jónak mérnökképzés terén? Jobb vagy rosszabb mont a PE?

Figyelt kérdés
Elsősorban a villamos illetve mechatronikai mérnök képzésben.

2019. júl. 1. 19:41
1 2
 11/17 villanyreszelő ***** válasza:
Villamosmérnök vagyok, a mechatronika képzésről nincs sok infóm.Arról talán mástól kapsz használható választ. Sok sikert!
2019. júl. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
szia! Széchenyiről nagy általánosságban tudok mesélni, mérnök képzésen vagyok én is, sajnos nem mechatronikán, de vannak átfedések. Nyugodtan keress meg PM-ben és segítek. :)
2019. júl. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
56%
Én szerintem a SZE-n korszerűbb az oktatás, modernebb a környezet,új laborok stb. Győr jobb helyen van talán a piac szempontjából is.
2019. júl. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
77%
A Széchenyi egyetem is egyre jobban fejlődik és egyre nívósabbak a képzéseik is. Én bátran ajánlom. A másik egyetemet nem ismerem.
2019. júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
56%
Én PE-re járok, szerintem teljesen korrekt nálunk a mechatronika képzés. Korszerű eszközök állnak rendelkezésre, remek hallgatói élet, kollégiumok olcsók. Ha érdekel még, dobj üzit, mesélek szívesen róla!
2019. júl. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Milyen orientációra gondolsz pontosan?"

szakirány... :)

2019. júl. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

1.) A muszáj pontos jé.

2.) A BME Budán van, vagy ha úgytetszik Budapesten, de semmiképpen sem Pesten.

3.) Gyakorlatilag mindegy hova mész. Az ismereteket otthon kell elsajátítanod úgyis. Ott kb csak megmondják miket kell tanulnod, adnak vmi forrást, de az még nagyon magyon nagyon kevés...

2019. júl. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!