Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Szegedi tudomány Egyetem...

A Szegedi tudomány Egyetem mennyivel rosszabb mint az Óbudai?

Figyelt kérdés

Konkrétan a mérnökinformatikus szakrol lenne szó.


Tehát ebből a szempontból értendő a kérdés.



2018. jún. 5. 11:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
A SzTE sokkal jobb, mint az Óbudai
2018. jún. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Miből gondolod?
2018. jún. 5. 12:55
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Hát én meg azt gondolom, hogy Óbudai. Műszaki képzésben mindenképp. Ismerek Óbudai mérnökinfóra járó embert és nem mondott rossz dolgokat róla. A Szegedi tudomány egyetemnek is jó híre van, de pont mérnökinfóról hallottam, hogy nagyon szórják ki őket és tömegével mennek át gazdinfóra. Nem biztos, hogy ez pontosan így is van, ezt is ismerőstől hallottam. Talán ír majd valaki aki többet tud mondani a SZTE-ről. De én személy szerint az ÓE-t ajánlanám.
2018. jún. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Én is remélem ,hogy valaki ír majd ,aki oda jar.


Egyébként személyes okok miatt mennek csak az SZTE-re.

2018. jún. 5. 22:13
 5/13 anonim ***** válasza:

De még egy dolgot hozzátennék: az, hogy melyik egyetemen kaptad a diplomádat egyik céget sem fogja érdekelni állásinterjún. Csak azt fogják nézni, hogy milyen tudásod van. És azt a tudást, ami ott kelleni fog, önmagadnak kell majd elsajátítanod, az egyetem csak segítséget ad hozzá.

Tehát ilyen szempontból majdnem mindegy, hogy melyiket választod, mindkettővel ugyanolyan versenyképes leszel a munkaerőpiacon ha rendesen tanulsz.

2018. jún. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Egyet értek azzal,hogy leginkább az a tudás számít ,amit önmagamnak sajátítok el,viszont nem gondolom,hogy az mindegy lenne,hogy azt a tudást amit önmagamnak fejlesztek,azt melyik egyetem alapozza meg.


Úgy hallottam,hogy az Óbudai gyakorlat orientált ,ezért is mennék szívesen oda,viszont sajnos a SZTE-ről semmit nem tudok..


Ha valaki válaszol majd a kérdésre,azt is írja már le,hogy melyik a nehezebben elvégezhető.

2018. jún. 5. 23:37
 7/13 anonim ***** válasza:

Valóban igaz, hogy mérnökről a legtöbb ember átmegy gazdinfóra, mert szerintem elég nehéz a mérnökinfó.


A kérdésedre szerintem senki se fog tudni válaszolni, mert mindenki maximum az egyiket fejezte be.



Miért szeretnél mérnökinfóra menni? Szegeden a programtervező, mérnök, gazdaságinformatikusból is ugyanúgy fejlesztő lesz csak a mérnökinfósok szivnak még egy picit plusszba.

2018. jún. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Utolsó,azért mert engem a számítógépek,nem csak szoftveresen ,hanem hardveresen is érdekelnek.Illetve a továbbiakban fejlesztőként szeretnék dolgozni.


Hazudnék ha azt mondanám,hogy a pénz nem motivál,viszont nagyobb az érdeklődési köröm magához a szakhoz ,mint a motivációm a sok pénz kereséshez.


Egyébként tisztában vagyok vele,hogy nem lesz olyan ember ,aki mind két egyetemet megjárta,viszont reménykedem benne,hogy a felsőoktatásban jártas személyek esetleg meg tudják mondani,hogy mégis melyik egyetem minőségibb illetve melyikre ajánlottabb menni.

2018. jún. 7. 19:13
 9/13 anonim ***** válasza:
Konkrétan az SZTE az egy EGYETEM, az Óbudai "Egyetem" meg korábbi főiskolák összevonásából keletkezett főiskola, amelyet egyetemnek neveznek. A Kandó soha nem volt egyetem és talán soha nem is lesz. Az SZTE alapból jobb.
2018. jún. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha érdekel hardweres rész is nem biztos, hogy ezért megéri elmenni mérnökinfóra, lehet érdemesebb egy hobbiként csinálnod azt a témát, mert a mérnökinfó nagyon pici részben szól ilyenekről, illetve ha fejlesztőként tervezel akkor tényleg édes mindegy melyiket végzed el mert senki se fogja megkérdezni tőled. :D
2018. jún. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!