Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyikek a nehezebbek, az...

Melyikek a nehezebbek, az IBO, vagy a biológiai emelt szintű érettségi feladatlapok?

Figyelt kérdés

2019. júl. 2. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha elmondod, mi az IBO, segítenék. Emelt biosz nehéz, azt tudom (tapasztaltam). Esetleg a nemzetközi érettségire (IB) gondolsz?
2019. júl. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a biológiai diákolimpiára gondol
2019. júl. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen arra!
2019. júl. 3. 16:11
 4/5 A kérdező kommentje:
International Biology Olympiad
2019. júl. 3. 16:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Az emelt érettségi mindenképpen könnyebb, mivel fix követelményrendszer van. Ehhez képest minden versenyen, így ezen is, kaphatsz gyakorlatilag bármit. Mivel rengeteg ország diákjai írják, így nem a magyar tantervhez igazodik az anyag ami előkerülhet, és nagyon különböző országonként, hogy mit tanítanak a diákoknak.
2019. júl. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!