Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol éretségizek le INGYEN?

Hol éretségizek le INGYEN?

Figyelt kérdés
Sziasztok le szeretnék éretségizni el is kezdtem +szakma csak hat epilepsziás lettem 😑 oda mar nem mehetek vissza sajnos van 1 szakmám de az ré1szkepisités nem mehetek 2 éves éretségire valaki ha tud valami lehetőséget ne tartsa magaba egyebkent szolnok megyeben lenne jó de más lehetőséget is irhatok nyugodtan köszönöm

2019. júl. 4. 11:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Részképesítés*
2019. júl. 4. 11:23
 2/3 anonim ***** válasza:

*érettségi*


Egyébként ingyenesen sehogy. Még a 2 éveseken is fizetni kell általában tandíjat. Egy tantárgy olyan 30 ezer körül mozog, ha kifizeted mind az 5öt, akkor már ősszel is mehetsz akár, de az azért nagyon sok pénz. Úgyhogy szerintem vállald be a 2 éveset estin vagy levelezőn.

2019. júl. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2019. júl. 4. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!