Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Melyik OE vagy BME koleszbe könnyebb bejutni?

Utolsó nap sorrend-módosításra. És az szerint módosítanék, hogy hol tudnék könnyebben koleszt kapni (Messze lakom és nekem muszáj a kolesz). Pontjaim úgy vannak, hogy valószínűleg bejutnék a BME és az OE mérnökinformatikus szakjára is.

Keress kérdéseket hasonló témákban: OE, BME, kollégium, Budapest

júl. 12. 10:20  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem a BME-n könnyebb, itt gyakorlatilag boldog-boldogtalannak dobják utána a kollégiumi férőhelyeket. Egyébként ha a továbbtanulás, az ismeretek szerzése az elsődleges célod, akkor ne a kollégiumok alapján dönts, hanem az alapján, hogy melyik intézmény milyen színvonalat képvisel, milyen a laborok felszereltsége, milyenek az oktatók.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont júl. 12. 10:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Próbáltam nézni a színvolat is, de eléggé megoszlanak a vélemények. És a kollégium nekem tényleg nagyon fontos. Gyakorlatilag az nélkül hiába jutok be, mert nem tudnék bejárni.

# 2/3Időpont júl. 12. 12:30 Privát üzenet
OE-n is van hely bőven.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont júl. 12. 12:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A mérnökinformatikus szak könnyebb az Óbudai Egyetem székesfehérvári karán, mint a veszprémi Pannon Egyetemen? Ha igen, mennyivel?
A 9. -es magyar nyelvtantól a többi év tananyaga könnyebb vagy nehezebb?
Milyen az esti tagozatos gimnázium? Nehezebb, vagy könnyebb ott letenni az érettségit? Csak felnőttek vannak, vagy vannak gyerekek is? És ez alapján a nagyjából egykorúakat egy osztályba teszik?
Ha nem megy a BGE, akkor milyen könnyebb suli van Budapesten gazdasági diplomához?
Igaz, hogy az angol emelt érettségi egy B2 ( középfokú nyelvvizsga) szintjének felel meg, vagy könnyebb, vagy nehezebb annál?
Szerintetek tanulásnál a tananyag elsajátítása könnyebb ha minden áldott nap amennyire időm engedi bújom a könyveket, ha nem is magolok de legalább újra és újra átolvasom a régi...

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!