Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budaörs, Törökbálint vagy...

Budaörs, Törökbálint vagy esetleg Sopron?

Figyelt kérdés

Szeretnénk elköltözni keletről nyugatabbra, leginkább a jobb (emberi) környezet miatt. Számomra fontos, hogy a gyermekeimet milyen hatások/befolyások érik az iskolában is. Hol jobb élni, milyen a közösség iskola Budaörsön és Tbálinton? Vagy esetleg még nyugatabbra jobb?

Olyan embererek véleményét szeretném, akik ezen helyeken élnek és vannak tapasztalataik. Köszönöm!



2019. júl. 13. 06:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Az első kettő elit környék. Budaörs kifejezetten zsúfolt, Törökbálint kertesházas város. A ház/lakás árak budai színvonalon vannak, de ha megengedhetném magamnak, Tbálint, mert jobb a levegője és nyugisabb.

Sopron nagyon messze van Budapesttől, és amíg Budapesten fingják a passzát-szelet, addig célszerűbb a közelben maradni.

2019. júl. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi! Budaörs zsúfolt, de ott is van kertesház jellegű rész és a szél járás az É, ÉK-i. Nem a BÖrsi levegőt kapja TBálint?

Te Tbálinti vagy?

2019. júl. 14. 07:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Érden laktam évekig.
2019. júl. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Érdet és Diósdot is megnéztem. Ahol most laksz az jobb?

Az emberek Börsön és Tb-on "jobb fejek" állítólag mint álltalában máshol.

Máskülönben Sopron és környéke valóban messze van, ott Bécs van közelebb (én nem járnék át dolgozni) de állítólag az emberi környezet fantasztikus, mintha egy másik Magyarország lenne...

2019. júl. 14. 07:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Én soproni vagyok és kész katasztrófa lett a város a sok keleti migranstol... Nem ekkora népességre lett kitalálva ez a város.
2019. júl. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szomorú hír, remélem nem csorbítják az ottani felfogást...Sajnos mindenki migrál, leginkább keletről nyugatra. Sopron és környéke is ezt teszi.

Egyébként ha sokan Ausztriába átjárnak dolgozni, nappal mennyien vannak otthon, meg a sulikban? (Mert úgy hallom, oda is átviszik a gyerekeket--amit én nem szeretnék megtenni)

Én nem járnék át, és 1995-óta még ennél is nyugatabbra éltem. Az ország keleti része megvissel, de lehet a nyugati sem kutyusabb.

2019. júl. 15. 22:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha Törökbálintra, Diósdra van pénzed, Érdet inkább felejtsd el.
2019. júl. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!