Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy lehetne kisegitö vagy...

Hogy lehetne kisegitö vagy nagyon gyenge érettségizös sulit talàlni?

Figyelt kérdés
Ugye nagyon gyenge sulikban elnézöbbek az iràsbeli javitàsànàl is és a szóbelin is. Föleg ha megtàmogatod még a sulit is. Sok buta ismerösömnek lett érettségije ilyen suliban de azt bezàrtàk. Hol lehetne ilyet talàlni màsikat?? Alternativ vagy kisegitöt, vagy nem tudom minek nevezik. És engedik e hogy ott érettségizzek ha màr régen voltam érettségin csak egyest kaptam??

2019. júl. 19. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mehetsz érettségizni akkor is ha régebben már megbuktál rajta...


Amúgy nem tudom a kérdésedre a választ, de bármelyik felnőttoktatásos hely ilyen szerintem, átrugdosnak ha csak nem vagy tényleg annyira analfabéta...

2019. júl. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem rugdosnak àt csak akkor ha csókos vagy, engem még direkt copattak is pedig fizettem az esti iskolàert. Olyan suli kene ahol a butabb ismeroseim is megcsinaltak csak sajnos azt bezàrtàk.
2019. júl. 19. 21:35
 3/4 A kérdező kommentje:
Potvizsgakon loktek csak at azt is csak azert hogy ki ne iratkozzak a hulladek iskolajukbol. Erettsegin meg bukas. Csokos osztalytarsam meg se szolal szobelin megis atmegy. Tanar elmondja helyette a tetelt atment. Ennyi.
2019. júl. 19. 22:30
 4/4 A kérdező kommentje:
Bar azota megtanultam mindenhol a csókosok meg a nyalisok érvényesülnek. Munkahelyeken is. Te vegzed 3 ember munkajat akkor is te vagy a szr. A lusta csókos meg az isten. Mindenhol ez megy. Ilyen az elet.
2019. júl. 19. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!