Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti melyiket választanátok...

Ti melyiket választanátok továbbtanuláskor és miért?

Figyelt kérdés

Fura szerzet vagyok, félig reál, félig humán beállítottságú. Továbbtanuláson gondolkodom és nem tudok dönteni. Mindenki mást tanácsol, de végül döntenem nekem kell majd. Egyik részem a pszichológia felé húz, a másik részem az informatika felé. Mindkettő egyformán érdekel, nem tudom, hogyan döntsek.


Te mit gondolsz, melyiket érdemesebb választani: pszichológia vagy mérnökinformatika?


Indokold is meg, hogy milyen érveket látsz egyik vagy másik mellett/ellen, minden vélemény érdekel, talán mondotok olyat amire én még nem gondoltam.


Köszi!



2019. júl. 21. 21:18
1 2
 11/11 Zolály ***** válasza:
100%
Szia, ha humán-reál közti beállítottságú vagy (mint én is), nem gondolkoztál még el az alkalmazott közgazdaságtanon? Tökéletesen matek+töri párosítás, mindkettőből van benne (bár matekból azért kicsit több ;) ), emellett mégiscsak társadalomtudományról beszélünk :D
2019. júl. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!