Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen sulit, karriert választ...

Milyen sulit, karriert választanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek egyedül lenni. Könnyen megtalálom a hangot másokkal, de ha sokat vagyok emberek között, lemerülök. Imádom a biológiát, de csak az embertan részét. Érdekelnek a számítógépek is és kicsit tudok programozni Pythonban, de valahogy nem vagyok az a klasszikus kocka (és nő is vagyok). Kedvelem az üzleti dolgokat és a marketinget is, de ott elég sokat kell emberekkel lenni, nem tudom.


Az orvosi azért nem jön szóba, mert dolgoznom kell suli mellett, főállásban, így csak levelezőn tudok tanulni.


Jah, nyelveket is szeretem, angolt, olaszt, mindkettőn beszélek.


Mit gondoltok, merre lenne érdemes tovább tanulnom?


2019. júl. 4. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:

én valami olyasmit javasolnék, ahol meg van a társaság és magány egyensúlya. Azt nem tudom, hogy ha több kolléga vesz körül az zavar-e vagy csak az ügyfelek(engem a kollégák mennyisége nem zavar).

Ami a lehetőségeket illeti az egeszsegugybol a labor-képalkotó, optometria, nepegeszsegugyi ellenőrt tudom javasolni(van levelező is és OKJ-s változata is mindhárom szakiranynak).


Ha nem kell egyetem, akkor még a szepsegipart tudnám még javasolni pl fodrász, kozmetikus.

2019. júl. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gazdaságinformatika?
2019. júl. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!