Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Fazekas - Szerényi felé...

A Fazekas - Szerényi felé Biológia I-II. szükséges az emelt szintű biológia érettségihez?

Figyelt kérdés

Eddig megosztó véleményekkel találkoztam a kérdést tekintve. Egyesek úgy gondolják, hogy aki ezt a két kötetet alaposan tanulmányozza bőven túlteljesíti az érettségi követelményt, akár 90%+ eredményt is elérhet. Ugyanakkor mások szerint túl sok olyan plusz infó van benne amit nem kérnek számon az érettségin.


Szerintetek egy jó emelt érettségihez ajánlott elolvasni ezt a két könyvet, vagy inkább csak a tankönyvekre támaszkodjak?



2019. júl. 22. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem megvan mind a kettő + mozaikos tankönyvek. Voltak olyan leckék amiket a Szerényiből tanúltam ( valóban részletesebb mint a mozaik),viszont volt olyan is,ami a mozaikban sokkal egyszerűbben,érthetőbben volt benne.Szerintem a Szerényis nélkül is teljesíthető a dolog,az talán a szóbelinél adhat egy kis pluszt.
2019. júl. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én sosem hallottam még ezekről a könyvekről, de jól sikerült a biosz emeltem.

Szóval lehet ezek nélkül is

2019. júl. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csak a Mozaik könyvekből tanultam, 89%-ot írtam 2015-ben. Nekünk a tanárunk mindig a Mozaikot emelte ki, hogy az tartalmaz mindent, ami az érettségire kell. Erről a könyvről, amit írtál, nem tudok semmit
2019. júl. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ezt a könyvet versenyfelkészüléshez használtam, emelt érettségihez szerintem is elég a mozaik :)
2019. júl. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!