Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Úgy volt idén 2 részvizsgában leteszek egy középfokú nyelvvizsgát, de sajnos a 2. részvizsgán előreláthatóan nem tudnék megjelenni, viszont kérhetek halasztást plusz pénzért. A másik lehetőség, hogy a következő vizsgaidőszakban egyben teszem le, bár a komplexet direkt nem szerettem volna.

Az 1. lehetőség drágábban jönne ki, viszont szerintem jobb lenne, csak nem tudom, hogy a nyelvvizsgadíjat ebben az edetben is visszaigényeéhetem-e.

A 2. opció olcsóbb ugyan, de félek, hogy ha egy napon kell letennem, nem sikerülne, bár így még több időm lenne gyakorolni addig.


Ti melyik megoldást választanátok, illetve tudtok valamit a visszatérítésről?


2019. júl. 26. 13:06
 1/2 anonim válasza:
ez pénzfuggo is mert nem mindegy hogy ez 100 ezerbe lerulne vagy csak 10 ezerbe, meg nyelvfuggo is mert nem mindegy hogy pl angol és német nyelvvizsgát tennél le vagy francia kinait mert más-más nehézségu
2019. júl. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Angol középfokot tenném le, és a halasztással együtt ez 15 ezerrel kerülne többe, mint egy komplex januárban
2019. júl. 28. 10:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!