Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Spanyolt, vagy franciát lenne...

Spanyolt, vagy franciát lenne érdemesebb tanulni?

Figyelt kérdés
Az első tanult idegennyelvem az angol, ezt 8 éve tanulom. Mind a spanyolról, mind a franciáról hallottam hideget-meleget, nem tudok dönteni.

2019. júl. 27. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Hát gondold vegig :D mivel akarsz foglalkozni, merre akarsz majd lakni. A spanyolt Európában csak a hispán fszen lehet, EU-n kívül Latin-Amerikában. Máshol nem nagyon veszed hasznát.

Míg franciával az unióban jobban lehet érvényesülni, Amerikában ott van Kanada, Ausztráliában is használják, NATO-ENSZ általában az angol melle franciát kér.

Összességében én ezek miatt döntöttem anno a francia mellett, bár mostmár hogy jogot hallgatok örülök is neki, jobban is fogok tudni majd bele érvényesülni.

2019. júl. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Egyértelmű, hogy a francia. Igaz, hogy a spanyolt többen beszélik, de azt is meg kéne nézni, hogy kik. Nem a mennyiség, hanem a minőség számít.
2019. júl. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Amelyiknek jobban tetszik a hangzása. A spanyol kiejtés és nyelvtan könnyebb.
2020. márc. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!