Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Cambridge FCE nyelvvizsga....

Cambridge FCE nyelvvizsga. Számítógépes vizsgánál a szövegírás résznél van a szövegíró programban szószámláló funkció? Illetve szótár használható?

Figyelt kérdés
Esetleg részletes leírást a vizsga menetéről hol találok?

2019. júl. 31. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Mikor én csináltam,akkor volt.
2019. aug. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!


Mármint szószámláló volt. Szótárat nem használhattam. 80 perc állt rendelkezésre a 2 megírandó szövegre. Minimum 140,maximum 190 szó. Esetemben volt email,újságcikk,meg iskolai ismertető.


Nálunk a vizsga menete kb annyi,hogy 10 perces szünetek vannak,bent a gépteremben csak címke nélküli ásványvíz lehet nálad,a telefonokat és a karórákat elzárják,a személyit ki kell tenni az asztalra.


Minden modulnál más a belépési jelszó. Mindig újat generálnak. Ezt egy kinyomtatott lapon kapod meg.


A kis szünetekben sem lehet nálad telefon,csak a nagy ebédszünetben.


Listening-nél meg a háttérben folyamatosan megy a szöveg,nem állíthatod meg,nem tekerhetsz bele,csak hangerőt szabályozhatsz.

2019. aug. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!