Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol lehet online ingyen...

Hol lehet online ingyen nyelveket tanulni? Lehet egyáltalán?

Figyelt kérdés
Japánt lehet onlin tanulni, de más nyelvet, p.l. angolt? Ha tudsz valamilyen ilyen oldalt, küld el, hogy milyen nyelv és az oldala linkjét.
2010. júl. 12. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
2010. júl. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy magyar oldalon angolt. Magyar nyelvű vagyok és angolt szeretnék tanulni.
2010. júl. 12. 19:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Google a barátod, de hogyha már rászántam magam a válaszolásra, hát nézzük:

[link]

[link]

[link]

[link]

És így tovább, és így tovább, az angolul tanulókat szerencsére már rengeteg internetes oldal segíti a tanulásban. Szóval sok sikert, de egy kicsit több önállóságot, ha tényleg egyedül akarsz megtanulni, mert most kigugliztam, de megtanulni neked kell, meg ez nem is biztos, hogy elég is lesz.

2010. júl. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A magyar online nyelvtanulós oldalak inkább csak kiegészítésnek használhatók, olyan oldal nincs, ahol kompletten felépített tananyagot találsz. Ha egyedül akarsz tanulni, vegyél meg egy tankönyvet hozzávaló cd-vel, és tanulj abból. Némelyikhez (pl. Headway) kiadtak már magyar nyelvű nyelvtani magyarázatokat és szószedetet is.
2010. júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kösz -
2017. okt. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!