Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik angol felsőfokút...

Melyik angol felsőfokút ajánlanátok: telc vagy euro?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb? Melyik az elismertebb?
2010. júl. 12. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Egyiket sem, inkább ecl
2010. júl. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Légy szíves, indokold meg. És másokat is megkérek rá. Én úgy tudtam, az euro egy jó választás.
2010. júl. 12. 21:50
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
én eurón voltam(közép), hát nem könnyű, de meg lehet csinálni, a levél témája nehezebb kicsit, meg iszonyat gyorsan kell dolgoznod, mert kevés időd van a feladatokra, nem tudom, hogy a felsőfok miben másabb, de sztem a telcnél egyszerűbb, az eurót ajánlom neked
2010. júl. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Milyened van most?
2010. júl. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most semmim. Most akarok menni felsőfokúzni.
2010. júl. 13. 11:19
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Ezt a kettőt nem ismerem. A középfokot BME-nél, a felsőfokot Origónál csináltam. Egyikkel sem volt semmi gond. Tesóm középfokú TELC-et csinált, azzal sem volt probléma elmondása szerint.


Sokan azt mondják, hogy a felsőfok már csak egy kis ugrás a középfoktól, szerintem nagyon nagy ugrás. Személy szerint nagyon nehéznek találtam a felsőfokot a középfok után. De szerencsére sikerült.

2010. júl. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Én a Telcet választanám. Középfokon megcsináltam-mondjuk szerintem hazudik aki azt mondta, hogy jajj de könnyű-viszont nagyon begyakorolható és beszédközpontú. Nyáron kerestem diákmunkát és szinte mindehol megkérdezték, hogy "igen, milyen nyelvvizsgád van?". Mindenki tárt karokkal várt, hogy Telc.


Na meg nemzetközileg is elismert. Mondjuk az Euróról is jókat hallok, de mivel azt kérdezted én személy szerint melyiket ajánlom akkor a Telc.

2010. júl. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Nekem Euro van. Előnye, hogy nincs nyelvtani része, viszont annyira kevés az időd, hogy engem is csak az mentett meg, hogy külön stratégiákat csináltam a feladattípusoknak.


Telcet nem ismerem.


Egyik ismerősöm volt kinn egy évet az USA-ba, és rohadtul vágja az angolt, ennek ellenére mégsem sikerült neki az ECL, annyira nehéz.

2010. júl. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszadó:


Hogyne lenne az Euro nyelvvizsgának nyelvtani része. Három feladat is!

2010. dec. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!