Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Azt honnan tudom megállapítása...

Azt honnan tudom megállapításai, hogy milyen szinten van a listeningem?

Figyelt kérdés

Nyelvvizsga miatt érdekel, b1, b2, c1 közül nem tudom, hogy pontosan melyik.

Yt videókat, zenéket lényegében megértés felirat nélkül, a how i met ur mother-t nézem, felirat nélkül, teljesen tudom élvezni, de suits-ba mikor belekezdtem, nem ment felirat nélkül.

Ezek alapján?

Vagy van valami tesz, ami felmérné?

Még annyi, hogy akinek c1 szintje van (angolból), ő mennyire érti a sorozatokat, zenéket stb... Marmint felirat nélkül persze :)



2019. aug. 18. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogsz pár nyelvizsgát, megcsinálod a listeningjét, és kiderül..
2019. aug. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A neten?
2019. aug. 18. 15:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A listening az nem az, hogy a látvány jobban segít, mint a hang. Az eddig még nem látott epizódokat nézzed háttal ülve, akkor is jól érted?
2019. aug. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Rövid teszt.

[link]


Itt egy hosszú teszt, ami az összes szinten végigmegy. Nem csak listening.

[link]


Ezt nem próbáltm, de itt van olvasás / hallásértés.


[link]

2019. aug. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha szóba kerülhet a c1 is, akkor tessék, itt van a BBC4 rádió Analysis című műsorából kb. 300 egység, az itt tárgyalt társadalmi kérdések a műveltségednek is jót tesznek. Ha mindegyiket értetted, és nem találsz hasonló gyakorolnivalót, csak szóljál.

[link]

2019. aug. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, a tesztek alapján c1 a listening-em, utolsó, mindenképpen meghallgatom amit küldtél, ha lesz egy kis több időm.
2019. aug. 18. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!