Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » B2-es általános nyelvvizsgázók...

B2-es általános nyelvvizsgázók, , mindenkinek könnyen megvan vagy mást is buktatnak a halláson folyamatosan rajtam kívűl?

Figyelt kérdés
Már nagyon elegem van hogy a hallason mindig meghúznak, érdekelne hogy vannak többen akik ezzel a problémával szenvednek? akit többször buktattak ez miatt , mit tett,mi tanácsa van, a nyelvvizsga kell minden áron , szükségem van rá , sokat tanultam, hallgattam ,(amit bizonyít egy sikeres írásbeli) de ez a buktatóm , nem találok kiutat, segítség!
2019. aug. 23. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorold ezt a részt!

Egyébként milyen nyelv? ECL nyelvvizsga?

2019. aug. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hányszor próbálkoztál és hol?
2019. aug. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Angol origo, es 3-szor, ti is buktatok ?
2019. aug. 23. 22:35
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálj ki más típusú nyelvvizsgát pl. ECL vagy BME,ha csak nem kifejezetten olyat akarsz,ahol magyarul kell válaszolni.
2019. aug. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
És mi a gond? Nem érted? Vagy nem hallod rendesen? Vizsgahely is számít. Voltam olyan helyen, ahol nagyon rossz minőségű volt. Aztán felújították és ezerszer könnyebb volt megérteni.
2019. aug. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most voltam próbálni egy bme-t , a hang sokkal rosszabb volt mint az origon,, mintha csőbe beszéltek volna.. ugyan azon a helyen ahol az origokat csináltam..csak másik terem volt sokkal rosszabb hangszóróval..viszont ez is bukás lesz, már érzem ,, ilyenkor legszivesebben el se mennék a szobelire mert 80%ra nem tudok beszélni a max 70% volt , és az kevés lesz érzem .. a szöveg tartalmát megértem , csak ugye bár nem azt kell leírni hogy miről szól a szöveg.. hanem szép kis kérdéseket tesznek fel ami magyarra lefordítva is kétértelmű ,, egész nyáron angol dolgokat hallgattam :15 próba nyelvvizsga hallgatás 40-75%-ig, filmeket videokat hallgattam angololul, remélve jogy ez a bme más lesz, hát nem...
2019. aug. 25. 10:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez elég unortodox lesz,nem tudom lehetséges-e,de újravizsgázhatnál írásbeliből is,és ha egyszerre teljesíted akkor nem kell külön a 60%,csak a 40.

(Origo és BME legalábbis,a a többinél nem tudom.)

[link]

[link]

2019. aug. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"a szöveg tartalmát megértem , csak ugye bár nem azt kell leírni hogy miről szól a szöveg.. hanem szép kis kérdéseket tesznek fel ami magyarra lefordítva is kétértelmű"


Ez alapján szerintem neked inkább egynyelvű nyelvvizsgára kéne menni.

2019. aug. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!