Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Duolingo-n valamiért átállt...

Duolingo-n valamiért átállt arra, hogy nem én írom a választ, szinte csak sorrendet csinálok, és nem enged átváltani billentyűzetre. Hogy tudom visszaállítani?

Figyelt kérdés
Ha valami adat kell ezzel kapcsolatban mert kihagytam valamit akkor szóljatok, de így nem és olyan sokat hogy már megvannak a szavak és csak sorrendet állítok. :(

2019. aug. 31. 10:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Az nem tudom lényeges e, de angol alapnyelvvel tanulok spanyolt.
2019. aug. 31. 10:05
 2/5 A kérdező kommentje:
Valaki kérlek fontos!!!
2019. aug. 31. 12:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem beállítás kérdése. Így van összeállítva feladatsor.
2019. aug. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De nekem régen úgy volt hogy. Nekem kellett beirnom mindent és most még nem es vissza szeretném állítani mert úgy hatasosabb
2019. aug. 31. 14:26
 5/5 chtt ***** válasza:
100%
Szia, az új témáknál az első kettő fordulóban (a harmadikra nem emlékszem, és most éppen egyik témánál sem tartok ott) még választható, ott a billentyűzet képe alul ill. a "use word bank" felirat. A negyedik-ötödik körben meg csak írhatsz, nem nyomogathatsz. Az én gépemen legalábbis így van, épp az előbb fejeztem be egy "témát", s kezdtem újba, akkor tűnt fel. (Mivel néha irtóztató a kiejtés, visszaszoktam arra, hogy ne én gépeljek az elején, hanem csak válogatok a megadott szavakból, így mire nem válogathatok, nagyjából tudom azt is, amit nem lehet érteni.)
2019. aug. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!