Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudtok jó és megfizethető...

Tudtok jó és megfizethető angol tanárt Budapesten?

Figyelt kérdés

Nemrég tudtam meg, hogy kb 1 év múlva lesz lehetőségem úgy kimenni amerikába, hogy nem lesz muszáj visszajönnöm. A problémám ami miatt a segítségeteket kérném az az, hogy mivel elég gyatra... Sőt mondhatni semmi angol tudásom nincs ezért szükségem lenne egy tanárra. Én Tököli vagyok de Budapestre is könnyen feljutok.


Előre is köszi mindenkinek!



2019. szept. 1. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajna csak olyat ismerek aki vidéki, de interaktívba is tud oktatni (Skype-n keresztül például)...
2019. szept. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia,

A legtöbb jobb gimnáziumban, pl. ELTE-s stb. ha érdeklődsz akkor biztos lesznek akik elvállalják. Szerintem elég betelefonálni valamelyik szünetben vagy e-mailt írni. A tanárok listája általában megnézhető az iskola honlapján. Engem is egy ottani tanár készített fel. Kedvezőbb ár és lehet jobban is oktatnak, mint egy magántanár egy nyelviskolában.

Üdv. Sok sikert.

2019. szept. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!