Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol tudnék neki kezdeni...

Hol tudnék neki kezdeni online nyelv tanulásba ingyen?

Figyelt kérdés

Kismamaként szeretném ha hazsnosan telne az időm, ezért szeretnék nyelvet tanulni.

Anno németet tanultam, de sokat felejtettem.

Érdekelne az angol is de abból se tudok túl sokat.

Valami kezdő tréning érdekelne amit otthon a saját templómba tudnék tanulgatni, hogy esetleg ha jól megy később le vizsgáznék.

Aki több nyelvet tanult melyikbe vágna bele a helyemben?

Esetleg tudtok ingyenes leckéket? Szavak, nyelvtani rész, tételek, feladatokkal ilyesmiről.

Nézelődök neten is közben csak hátha tudtok ajánlani valami jót.


2019. szept. 6. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Duolingo. Nagyon sok nyelvet van lehetőség tanulni, és a legalapabb kezdő szinttől. Önmagában egy nyelvvizsgához eljutni kevés talán, de az alapokat megadja
2019. szept. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az angol nagyon alapvető, ezért ha az nem nagyon megy, annak esnék neki. Ha meg tudsz fizetni heti 4000 forintot, akkor fizess be heti 1 órára egy skype-os tanárra, teljesen felesleges a nyelvórán személyesen is ott lenni. Ha ez sok, akkor a fentebb emlegetett duolingo + youtube a te barátod. És nézz filmeket a netflixen úgy, hogy angol hangra állítod + az angol feliratot is bekapcsolod párhuzamosan.
2019. szept. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja igen, szerintem is hogyha angolul nem tudsz akkor mindenképp azzal kezdd. A mai világban ez szinte alapvető. Lehet konkrét "tanulás" nélkül is nagyon sokat felszedni angolból, hírek, könyvolvasás, filmnézés, fórumozás, zenehallgatás, youtube, szinte minden amit a neten csinálsz lehet angolul. Persze ehhez azért jól jön egy alap tudás szóval mellette érdemes elkezdeni tanulni is, pl a Duolingoval. De ha mondjuk egy stabil középfokra eljutsz, onnan szinte csak "passzívan" is lehet fejlődni tovább.
2019. szept. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Még nem hallottam erről a lehetőségről de mindenképpen meg nézem.
2019. szept. 6. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!