Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy szó! Van egy angol nyelvű,...

Egy szó! Van egy angol nyelvű, pár perces videó, mit mond a férfi 1:26-nál?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=RL2k99dcWhk


Columbus fruitnak van írva a feliratban, de szerintem nem azt mondja, mert semmi ilyet nem találtam a neten.


Akinek jó a füle, hallása, írja meg! :-)


Köszi!



2019. szept. 14. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt hittem egy angol szó lesz,így azért nehezebb volt:D

Szerintem meen kulambu-t mond: [link]

2019. szept. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érdekes módon a legtöbb helyen Kuzhambu az átírás,ettől függetlenül L-nek hangzik.
2019. szept. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ó... Ne haragudj, teljesen félreértettem a szöveget!

Azt hittem, hogy mond egyetlen szót (biryani) hindi nyelven, majd utána azt mondja: "mean" és azután azt elmondja angolul, de akkor ezek szerin ez egyáltalán nem így zajlik.


Még jó, hogy írtál!


Légy szíves, még akkor segíts már abban, hogy akkor a videó miről szól?


Eddig úgy értelmeztem, hogy az embernek jó lenne, ha a táplálkozásában (min.) 30% lenne a gyümölcs.


Akkor viszont mire vonatkozik a cím? "If you eat this daily, you will become super intelligent and super healthy easily"


A mangóra???


Légy szíves, segítsetek még ebben! Nagyon köszönöm!

2019. szept. 14. 11:53
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen,tényleg a gyümölcsök fontosságáról beszél,a cím meg a gyümölcsevésről általánosságban.

Azt mondja hogy ha 30% a kajádnak gyümölcs lenne,az egészségügyi költségek csökkenének 40%-kal.

Bár nem tudom az adatokat honnan húzza elő, vagy pl azt hogy 4% a gyümölcs fogyasztás stb.

Meg hogy az indiaiak különösen intelligens a gyümölcsfogyasztás miatt,aminek mondjuk nem tudom mi az alapja,de ez most mindegy.


"Suppose your friend is sick, and in a hospital.You go there with what?

biryani,kuzhambu?Fruit.So you know,it definitely works."


Szóval pont arra gondol hogy nem biryani-t meg kuzhambu-t viszel neki hanem gyümölcsöt.

2019. szept. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazán köszi, hogy visszanéztél és írtál!

Közben újrahallgattam és most már minden világos.

Azt én sem tudom, hogy az adatokat honnan szedte.


Mentek a zöldek!

2019. szept. 14. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!