Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol valaki Ledforditja,?

Angol valaki Ledforditja,?

Figyelt kérdés

Requwsting their input

A teljes momdat

I designed this myself, requesting their input on how to make the English lessons easier and more enjoyable for them.



2019. szept. 21. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Hahó, vannak itt ledfordítók?
2019. szept. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Magam készítettem, és várom a visszajelzésüket azt illetően, hogyan tehetem az angolórákat/leckéket könnyebbé és élvezetesebbé számukra.
2019. szept. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Majdnem jó a második válasz, de valójában a visszajelzések alapján készítette a dolgot, nem pedig a készítés után várja a visszajelzéseket.
2019. szept. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igaz.
2019. szept. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Bocsi de nem teljesen ertem

Meg engek fokepp a requesting their input erdekel, de most a 2.mondata higy a jo akkor?

2019. szept. 21. 19:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, mint írja #3, és mint #2 belátja, #2 szövege nem elég jó.

A visszajelzés szóval az a baj, hogy erre a valamire nézve az nem visszajelzés, ami input, az legfeljebb az eddigi akármikre nézve visszajelzés.

Egyik lehetséges magyar megfelelője a requesting their input-nak, hogy: megkérdeztem, szerintük milyen legyen. De lehet összegyűjtve javaslataikat is. Ez utóbbi jobban alakítható a meglévő további részhez (amit persze nem kötelező alkalmazni). Vagy kikértem véleményüket. Faragd te, ha ez a feladatod. A két szó fordításával nyilván nem tud problémád lenni. Jut is eszembe. :) Ha neted van, szótárad is van. :D

2019. szept. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kikertem a hozzaszolasukat/javaslataikat
2019. szept. 22. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!