Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Társalkodó nyelvvizsgáról...

Társalkodó nyelvvizsgáról vélemény? Vagy aki ilyen típusút csinált, tapasztalat?

Figyelt kérdés

#nyelvvizsga #angol ##languageexam
2019. okt. 4. 15:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy angol középfokú (B2) nyelvvizsgára lennék kíváncsi.
2019. okt. 4. 15:24
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia én most voltam, és sikeresen elvégeztem szerencsére.

Az írásbeli nekem nagyon tetszett, mert könnyen fel lehetett rá készülni. Kapható egy társalkodós munkafüzet/könyv melyben 10 írásbeli feladatsoron tudsz gyakorolni, így szinte gyerekjáték lesz élesben. Van hozzá listening CD, ebben a könyvben hozzá a feladatok és a megoldókulcsban le is írták az elhangzott mondatokat. A szóbeli vizsgához is segítséget nyújt, vannak benne feladatok amik segítik a gondolataid összegzését,és a kötelező témákhoz ad támpontokat. Szerintem viszonylag könnyű is volt, itt nem arra mennek, hogy elbukj a vizsgán 3szor,a szóbelinél is kedves volt mindenki, mintha egy barátommal beszélgettem volna. Szóval szerintem teljesen teljesíthető, nyilván fel kell rá készülni, de mint írtam, a felkészülésben is segítenek ezzel a könyvvel. :)

Remélem sikerülni fog a nyelvvizsgád, bárhol is csinálod!

2019. nov. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Kedves Előttem válaszoló!

Azt esetleg megkérdezhetem, hogy mennyit kellett várni az eredményre? Illetve hogy értesültél róla?

Köszi előre is! :)

2020. jan. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 barbi02177 válasza:
0%
Szia! Soha!!! Az egyik legrosszabb és a pénzlehúzásra mennek! Ott 45%lett, a másik hónapban az iTolc-on 77%! Hozzáteszem, nem készültem rá, nem jártam magántanárhoz, csak elmentem. Az korrekt nyelvvizsga. Ez egy szar!
2020. febr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
45%
engem az lepett meg, h a könyvben lévőkhöz képest sokkal hosszabbak voltak a vizsgán a feladatok
2020. márc. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is társalkodón voltam tavaly tavasszal középfokún, angolon, de legközelebb is oda megyek másik nyelvből. Nem volt könnyű, tanulni kell rá, de nagyon jó gyakorló feladatok vannak a honlapon. Az Origo nagyon elszállt magától az évek alatt, aztán lehet, a társalkodó is - majd - elszáll magától, de remélem, az még messzebb van... A szöveg normális volt, hétköznapi, nem a valóságtól elrugaszkodott.
2020. jún. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 3-as!(2-es vagyok)


2 hét volt körülbelül, ha jól emlékszem emailt küldtek az eredményről (az biztos h valahol le volt írva hogy mire hány pontot kaptam, hogy email volt e vagy postai úton feladott levél, nem tudom bocsi). De szerencsére sikerült, ősszel megyek is felsőfokúzni 😁

2020. jún. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!