Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás

A kérdés

I was just curious how I did. That's all?

Hogy fordítanátok?

okt. 10. 09:42  Privát üzenet  

A válaszok

"Csak kíváncsi voltam milyen voltam. Ennyi."

Itt fontos lenne a szövegkörnyezet, mert szó szerint azt jelenti, hogy "hogy teljesítettem".

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont okt. 10. 10:00 Privát üzenet
chtt nevű felhasználó válasza:

Lehet, a Rocky Balboából: [link] :)

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont okt. 10. 11:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen a rocky, de magyaruo mashogy forditjak.. nem is ertem

# 3/3Időpont okt. 10. 11:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Not that I care I enjoy all your post just curious lol. Légyszi valaki le írná ez mit jelent?
A "The Curious Researcher" című könyvnek vajon mi lehet a magyar fordítása? Furcsa kutató vagy kíváncsi kutató, merthogy kétértelmű a szó.
Angolosok, segítene valaki lefordítani, ha megkérem? Have you ever been in love? Have you ever felt your brain catch fire. And a curious, dreadful thing go right through your...
Angolosok! Helyes ez a mondat:"I have an open-minded and curious personality. "?
Are you curious on my opinion, vagy are you curious in my opinion, melyik helyes?
It struck me as curious ever since I met you. You know, from that very early moment ages ago. That you're so young, so lovely and so defeatist. I mean, you don't seem to expect...

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Nyelvtanulás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!