Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Németben mit jelentenek ezek...

Németben mit jelentenek ezek a szavak?

Figyelt kérdés

1.Der Bademantel

2. Der Büstenhalter

3. Der Gummistiefel

4. Der Gürtel

5. Der Ohrring

6. Der Pumpa

7. Der Ring

8. Der Regenschirm

9. Der Schnürstiefel

10.Der Szögek

11. Die Armabanduhr

12. Die Fliege

13. Die Halskette

14. Die Strickjacke

15. Die Strumpfhose

16. Die Weste

17. Die Wollmütze

18. Das Abendkleid

19. Das Armband

20. Das Unterhemd


*Másik oldal*


21. Der Anzug

22. Der Badeanzug

23. Der Fäustlig

24. DER Geldbeutel

25. Der Jogginganzug

26. Die Krawatte

27. Die Latzhose

28.Die Unterhose

29. Das Nachthemd

30. Das Höschen

31. Die Bermudasshorts

32. Die Flipflops



Mielőtt bárki is megilyedne, nem dolgozat hoz kell hanem feladatlapot. Pénteken írunk ám én csak múlt hétfőn kerültem át a másik csoportba akik egy fejezettel előrébb haladtak és kaptam egy feladatlapot, hogy töltsék ki.



2019. okt. 20. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:

2. Büstenhalter - ez rövidítve csak BH 8a teljes nevét még senkitől nem hallottam), és melltartót jelent.

A többit nem írom le, túl sok, keresd ki, google fordító 5 perc.

2019. okt. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ide beírtad akkor innen csak ctrl+c ctrl+v google fordító es szépen egyesével kifogja irni.
2019. okt. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy fordítót használni is lusta vagy...
2019. okt. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én kérek elnézést, hogy nem fordítót használok, mert nem mindegyik pontos (sőt van olyan ami egyenesen hibás, úgy ahogy van) és EMBEREKTŐL kértem segítséget. De mint mindenhol itt is csak szórást kapok. Köszönöm emberiség👏
2019. okt. 21. 05:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A segitség kérés nem azt jelenti, hogy a másik kihasználása. Ilyen egyszerü feladat esetén a google fordíto tökéletesen fordít. Szánj rá idöt!
2019. okt. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Google fordító helyet van kézi szótár is, könyv formájában, az perfekt fordít. amúgy tényleg szivesen segit bárki, de azért ne mások helyett dolgozzunk már. ha leforditasz vmit es nem erted az oke, de az, hogy rogton mindent mas csinaljon... emberseg.
2019. okt. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!