Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Telc c1 felsőfokú nyelvvizsgán...

Bzs03 kérdése:

Telc c1 felsőfokú nyelvvizsgán miért ilyen szigorúak a levelirasban?

Figyelt kérdés
Miert huzhattak le a levelemet? Akinek sikerult mar esetleg tudna segiteni? Nemet nyelven erdekelne

2019. okt. 22. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
A telc nem szűnt meg?
2019. okt. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minden nyelvvizsgábán van valami amit szigorúan néznek pl ECL hallas, Origo - magyaros fordítás stb a Telcen ez a levélre esik. B2 vizsgán is szigorúak Telc levélnél. Esetleg ha nem sikerült menj be nézd meg hogy javítottak. En azt tapasztaltam hogy szigorúan arrol szabad csak írni ami a téma konkrétan kell fogalmazni ne rizsázz, főleg a rövidebb levélnél. Szigorúan formai kereteket kell tartani és változatos stílus és nyelvtani szerkezetek használata. Vegyél egy nyelvkönyvet Telces aminek a hátuljában altalaban vannak minták ott jobban láthatod. Ha pedig anyagilag megteheted vannak kifejezetten olyan tanárok akik egy egy nyelvvizsgára specializálódtak, lehet tőlük meg több infot megtudhatsz.

Sok sikert :)

2019. okt. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves első :) nem én is így tudtam de ez csak egy pár hónapos kihagyás volt ugyan úgy lehet mostmár vizsgázni nézz szét az oldalon :)
2019. okt. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egész pontosan ez úgy van, hogy a TIT csinálta idehaza, és a TELC velük bontott szerződést, majd egy új partnerrel folytatták.
2019. okt. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!