Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol tudom lefordítani angolra?

Hol tudom lefordítani angolra?

Figyelt kérdés
Nemrég bannoltak egy játékból és lehet unbant kérni. Elkezdtem írni, hogy hogyan történtek a dolgok. De nagyon hamar észre vették, hogy nincs valami jó angol tudásom. Csak az lenne a lényeg, hogy hol tudnám lefordíttatni mert a google fordító nem tudja olyan jól lefordítani. És hol tudnék olyan embert találni aki képes lenne lefordítani? (kb olyan 280-300 szó)

2019. nov. 7. 17:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

My mass prop kill was not trolling, because I was a site advisor and I killed a class D player.

But why would it be classified as trolling? I do not go to block D as site adviser because such an action can be dangerous. It may very well be that they have a knife and want to kill me.

I have only entered the security room and only in this room possible to spawn props and of course, in the airlock through a small hole.

Players who know my name would know that I hate when the doors are open and I would have never opened them.

There was one person who had a keycard and opened doors but I immadiately asked to screen it.

If I remember it well his or her name was Edward Garret and he or she opened the doors, but I always closed them because I really hated it when they were freed, as the guards would shoot them all.

So it is not trolling because I could not spawn props in block D and a did not go to block D because it can be very dangerous and Edward Garret saw it too that I have not entered block D.

As I displayed in the video it was not trolling because that subject was only going though the wall.

2019. nov. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
9-s azt is leírtam, hogy a mondatokat fordítottam le elsőre, vagyis nem néztem át, igen utólag énis észrevettem több helyen hogy nem azt kellet volna használnom, de egyrészt figyelembe kell venni hogy alapból nem értettem miről van szó, csak találgattam, nem ismerem a szituációt és a mondanivaló se jött át nekem. Így persze, hogy rossz lesz a fordítás.
2019. nov. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!