Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit tanuljak? Gyerekek vagy...

Mit tanuljak? Gyerekek vagy vendéglátás?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek emberekkel foglalkozni,sokáig csak vendéglátásban tudtam elképzelni magamat.Gimi mellett végig egy étterem konyháján dolgozok.Nagy vágyam volt és van egy átterem,de sajnos látom minden nap a kollégáimat.Nincs sok szabadidejük, napi 16órákat ledolgoznak stb...sokág egyetemen akartam turizmus vendéglátást tanulni, de lebeszéltek.Emellett a gyerekek is nagyon fontosak nekem.Szívesen lennék tanítónő, konduktpr,gyógypedagógus is .Nagyon nem tudom ,hogy melyik utat válasszam.Félek,hogy rosszul döntök,és majd rosszul keresek, nem lesz családom stb...

Mit tanácsoltok?



2019. nov. 16. 19:33
 1/2 A kérdező kommentje:

Étterem*

Sokáig***

2019. nov. 16. 19:38
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. A vendéglátás akkor jó, ha saját helyed van, ahhoz tőke kell, szerencse, ismerősök. A gyerekek meg, hát...barátnőm mindig gyógypedagógus akart lenni, de mire elvégezte és elkezdtett dolgozni, pályát váltott, kiábrándult. De van olyan, aki ugyanígy van az óvónői pályával is, hogy amint bekerül a gyerekek közé, ott hagyja. Ennek ellenére mégis inkább az óvónő a legjobb, mert abból most kevés van, és egyik rokonunkat is felvették mindenféle protekció nélkül Pestre egy menő magán oviba, és jól keres nagyon. A takarítónői nem lehetőség...
2019. nov. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!