Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Februárban szeretnék nyelvvizs...

Februárban szeretnék nyelvvizsgázni, hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jó angolból, kb B1-es szinten vagyok. Nagyon sokat stresszelek az angolórák miatt, így idén szeretnék leérettségizni, hogy jövőre ne kelljen bejárnom órára. Melyik a legkönnyebb nyelvvizsga angolból? Hol engednek át legkönnyebben? Ha most kicsit belehúzok, van rá bármi esély, hogy sikerüljön?

Kérlek segítsetek, nagyon kétségbe vagyok esve.


2019. nov. 17. 22:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Origó. B1-es tudásszinttel elsőre átcsúsztam a léc fölött. Írásbelin használhatsz szótárat, szóbeli szövegértés részénél magyar kérdésekre magyarul kell válaszolnod és háromszor játsszák le. A beszélgetés teljesen általános témákról zajlik, semmi extra.
2019. dec. 17. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!