Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van itt olyan, aki utálja az...

Van itt olyan, aki utálja az angol nyelvet, utálja tanulni, szenvedés mindig angolozni, de sikerült a nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
2019. nov. 25. 00:48
 1/3 grafno ***** válasza:
100%
A nyelvvizsga az olyan mint egy vers amit be/megtanulsz. Megtanulod elmondani milyen a suli, a család, utazás, orvosnál, színház. Pl 5000e szó és a nyelvtan akkor már jó esélyed van. Én is utaltam mert németes vagyok de sikerült egy középfok belőle. Igaz azóta gyurtam rá csak az aktív angol gyenge, mert nincs használva.
2019. nov. 25. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Az angol, az már annyira alap, hogy nem hiszem el, hogy akkora nehézség lenne megtanulni. Ömlik rád mindenhonnan, ha akarod, ha nem
2019. nov. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
100%
Én. Ki nem állhatom. De mindenhova kell, pár tárgyam angolul volt, diplomához kötelező volt, szóval megtanultam és nyelvvizsgám is van. Beszélek/olvasok is ha kell de ettől függetlenül nem sikerült megszeretni.
2019. nov. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!