Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha több infót írtam az Origo...

Ha több infót írtam az Origo nyelvvizsga szövegértés részénél az baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nov. 30.-án voltam B2 angolon

A szövegértés részénél az 5pontos feladatra 6ot írtam, a 2 pontosra 3 választ. Most akkor elbuktam 7 pontot mert öbbet írtam? Vagy elfogadják a jókat attól?



2019. dec. 1. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Én is vagy 3 mondattal többet írtam egyes kérdéseknél, még is az lett a legjobb. 18 pontot kaptam a 20-ból. Az a lényeg, hogy kevesebbet ne írj.
2019. dec. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is akkor voltam. Úgy tudom,a több információ nem gond.

Van kedvetek egy külön kérdés alatt összecsoportosulni, vagy privátban beszélgetni? Ti a többi részén is túl vagytok már? (Hallott szöveg, beszéd?) Hogy érzitek, hogy sikerült?

2019. dec. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 248f1 válasza:
Nem gond ha többet írsz, nem vonnak le pontot.Egyébként miről szólt a két szövegértés?
2019. dec. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az irasbelin a szovegertesre gondoltam😅 el is felejtettem, hogy van hallgatas😂😂😂
2019. dec. 8. 07:40
 5/7 A kérdező kommentje:
Jelentem, megbuktam nyelvvizsgan mert tobbet irtam a kelletenel szovegertesnel
2019. dec. 18. 11:32
 6/7 anonim ***** válasza:
De hát még nem is rakták föl az eredményeket. Én is a nov. 30-ra várok. Te honnan értesültél az eredményről?
2019. dec. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most már valóban nyilvános az eredmény és nekem emiatt nem vontak le pontot
2019. dec. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!