Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok nekem online angol...

Tudnátok nekem online angol tanfolyamot javasolni?

Figyelt kérdés
Vagy valami tippet adni, hogy hogy tudok a legegyszerűbben megtanulni angolul. Lehetőleg nyárra :D nem kell perfekt, csak egy alapszint, aztán szép lassan fejleszteném magam. Sajnos tanfolyamra eljárni nincs lehetőségem, már járok egyre (más témában), dolgozom, vállalkoó vgayok és van családom is :/ szóval csak az online felület jöhetne szóba ebédszünetben, üresjártban a munkahelyemen, éjjel... szóval a magán online tanár sem opció, mert előre nem tudom meghatározni, mikor fogok ráérni... valakinek valami ötlete? Szavak megtanulásával nincs bajom, rengeteget nézek angolul sorozatot, csak olvasáskor a kiejtés ami nem megy, mert soha nem tanultam
2020. jan. 3. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:

A legjobb minőségben tankönyvekből, tanfolyamokon, vagy magántanártól lehet tanulni. Ha ezek egyike sem opció, akkor:

[link]

2020. jan. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, nekem kételyeim vannak, hogy társalogni meg lehet tanulni egyedül. Az kicsit olyan, mint a lantművészet kurzusra járni azért, mert pilóta akarsz lenni.

Kiejtést javítani jó füllel, odafigyeléssel meg normális hanganyagokkal, az alighanem menni fog.

Bár azt most nem értem, hogy ez a fél mondat mit jelent: "olvasáskor a kiejtés ami nem megy", nem tudod, hogyan kell kiejteni a szokásos fonetikai szimbólumokkal jelzett hangokat, vagy azt nem tudod, az egyes szavakhoz mit rendeltek hozzá?

2020. jan. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem tankönyvre gondolok, hanem egy szokványos angol szöveget ha olvasok, nem tudom, hogy kell ejteni
2020. jan. 3. 21:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Youtube: Könnyen gyorsan angolul. ?
2020. jan. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2020. jan. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!